Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι για δεξιόχειρες διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση έως 8000 dpi, προσφέροντας υψηλή ακρίβεια και ευαισθησία κατά τη χρήση. Με 6 προγραμματιζόμενα κουμπιά και τεχνολογία LIGHTSYNC, επιτρέπει την εξατομίκευση και γρήγορη απόκριση 1 ms, ιδανικό για απαιτητικά παιχνίδια. Το ποντίκι έχει εργονομικό σχεδιασμό, βάρος 85 γραμμάρια και καλώδιο μήκους 2.1 μέτρων με USB σύνδεση, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρες |
| Gaming | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 85 g |
| Μήκος | 11.66 cm |
| Πλάτος | 6.215 cm |
| Ύψος | 3.82 cm |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση | USB |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Optical |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 dpi |
| Χρόνος Απόκρισης | 1 ms |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Εναλλαγή Ευαισθησίας | 200 - 8000 dpi σε πραγματικό χρόνο |
| Μήκος Καλωδίου | 2.1 m |
| Επεξεργαστής | ARM 32-bit |
| Τεχνολογία Φωτισμού | LIGHTSYNC RGB |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 ή νεότερο, Apple MacOS X 10.10 ή νεότερο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: