Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση 8000 DPI, προσφέροντας ακρίβεια και ανθεκτικότητα κατά τη χρήση. Είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες και διαθέτει 6 προγραμματιζόμενα κουμπιά που επιτρέπουν εξατομίκευση για πιο γρήγορο και αποδοτικό gameplay. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω καλωδίου USB Type-A, με polling rate 1000 Hz και χρόνο απόκρισης 1 ms, εξασφαλίζοντας άμεση και ομαλή επικοινωνία με τον υπολογιστή. Το ποντίκι έχει λευκό μονοχρωματικό χρώμα με πολύχρωμο φωτισμό RGB, ενώ το καλώδιο του έχει μήκος 2.1 μέτρα. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows, MacOS και ChromeOS.
| Σκοπός | Gaming |
| Σύνδεση | Καλώδιο USB Type-A |
| Αριθμός κουμπιών | 6 |
| Προγραμματιζόμενα κουμπιά | 6 |
| Φωτισμός RGB | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Σχεδίαση | Για δεξιόχειρες |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση αισθητήρα | 8000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Τύπος κουμπιών | Pressed buttons |
| Λειτουργίες κουμπιών | Forward |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Μήκος καλωδίου | 2.1 m |
| Βάρος | 85 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 116.6 x 62.1 x 38.2 mm |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS, ChromeOS |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: