Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για απαιτητικούς χρήστες που αναζητούν ακρίβεια και άνεση κατά το παιχνίδι. Διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση έως 8000 dpi, προσφέροντας υψηλή ακρίβεια και γρήγορη απόκριση. Με 6 προγραμματιζόμενα κουμπιά και τεχνολογία LIGHTSYNC, επιτρέπει εξατομίκευση και άμεση προσαρμογή της ευαισθησίας. Η ενσύρματη σύνδεση μέσω USB εξασφαλίζει σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή, ενώ το εργονομικό του μέγεθος και βάρος 85 γραμμαρίων το καθιστούν άνετο στη χρήση για πολλές ώρες gaming.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Gaming | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σύνδεση | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση | USB |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σχεδιασμός | Για δεξιόχειρες |
| Βάρος | 85 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 6.215 cm x 11.66 cm x 3.82 cm |
| Τεχνολογία Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 dpi |
| Χρόνος Απόκρισης | 1 ms |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Επεξεργαστής | ARM 32-bit |
| Τεχνολογία Φωτισμού | LIGHTSYNC |
| Εύρος Ευαισθησίας | 200 - 8000 dpi (σε πραγματικό χρόνο) |
| Διασύνδεση | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Λειτουργικά Συστήματα | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 ή νεότερο, Apple MacOS X 10.10 ή νεότερο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: