Το gaming ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες και προσφέρει υψηλή ακρίβεια με τον οπτικό αισθητήρα HERO 25K και ανάλυση 2560 DPI. Διαθέτει 6 πλήκτρα, ρυθμιζόμενο ρόδα κύλισης και υποστηρίζει σύνδεση μέσω RF Wireless και Bluetooth, καθιστώντας το ιδανικό για gaming σε διάφορες πλατφόρμες όπως Windows, MacOS, Android, iOS και ChromeOS. Η εργονομική κατασκευή του με υλικά PTFE στα πέλματα εξασφαλίζει άνετη χρήση για πολλές ώρες, ενώ η διάρκεια ζωής της μπαταρίας φτάνει έως και 600 ώρες.
| Σκοπός | Gaming |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 2560 DPI |
| Πλήκτρα | 6 |
| Τύπος πλήκτρων | Pressed buttons |
| Σύνδεση | RF Wireless + Bluetooth |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων | Windows, MacOS, Android, iOS, ChromeOS |
| Σχεδιασμός | Για δεξιόχειρες |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό πέλματος | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 40 G |
| Ρυθμός καρέ | 400 fps |
| Ενσωματωμένη μνήμη | Ναι |
| Τύπος αισθητήρα | HERO 25K |
| Τύπος ρόδας κύλισης | Wheel |
| Αριθμός ροδών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρίες/Mouse pad |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας (μέγιστη) | 600 ώρες |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | G309 LIGHTSPEED Gaming Mouse, LIGHTSPEED USB Receiver, USB Cable Extender, Grip Stickers, AA Battery, User Documentation |
| Δέκτης | Ναι, Nano receiver USB Type-A |
| Βάρος | 86 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 64 mm x 120 mm x 39 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 180 g |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 157.4 mm x 103.3 mm x 47.3 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: