Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι αυτό προσφέρει υψηλή απόδοση και ακρίβεια, ιδανικό για απαιτητικούς gamers. Διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση έως 16000 dpi, 11 προγραμματιζόμενα κουμπιά και ρυθμιζόμενο βάρος, επιτρέποντας εξατομίκευση και άνεση στη χρήση. Η τεχνολογία LIGHTSYNC RGB προσφέρει εντυπωσιακό φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων, ενώ ο χρόνος απόκρισης 1 ms και ο ρυθμός αναφοράς 1000 Hz εξασφαλίζουν γρήγορη και ομαλή απόκριση στις εντολές σας.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Gaming | Ναι |
| Σύνδεση | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση | USB |
| Αριθμός Κουμπιών | 11 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 11 |
| Ρυθμιζόμενο Βάρος | Ναι |
| Φωτισμός RGB | Ναι |
| Βάρος | 121 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 13.2 cm x 7.5 cm x 4 cm |
| Τεχνολογία Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 16000 dpi |
| Χρόνος Απόκρισης | 1 ms |
| Μέγιστη Επιτάχυνση | 40 G |
| Μέγιστη Ταχύτητα Κίνησης | 400 inches per second |
| Ρυθμός Αναφοράς (Polling Rate) | 1000 Hz |
| Τεχνολογία Φωτισμού | LIGHTSYNC |
| Επεξεργαστής | ARM 32-bit |
| Μνήμη | Ενσωματωμένη flash |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Turbo scroll, DPI switch, HERO sensor, μηχανικοί διακόπτες, Spring Button Tensioning System (SBTS) |
| Είδος Σύνδεσης | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Συνολικό Βάρος με Πακέτο | 241 g |
| Διαστάσεις Πακέτου (Π x Β x Υ) | 17.3 cm x 11.6 cm x 5.3 cm |
| Περιφερειακά Παρελκόμενα | Modules βάρους με θήκη |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: