Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας με ανάλυση 25600 DPI, ιδανικό για gaming. Είναι ελαφρύ και ανθεκτικό, προσφέροντας ακριβή απόκριση με laser χωρίς γυάλινες επιφάνειες. Με 13 προγραμματιζόμενα κουμπιά και ρυθμιζόμενο βάρος, προσαρμόζεται στις ανάγκες του χρήστη για άνετο και εξατομικευμένο gameplay. Η σύνδεση γίνεται μέσω RF 2.4GHz, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη απόκριση, ενώ διαθέτει ενσωματωμένο RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων για μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25600 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 13 |
| Ρυθμιζόμενο Βάρος | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Bundle | Ναι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 13 |
| Κουμπί Sniper | Ναι |
| Βάρος | 99,7 gr |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz |
| Μήκος | 131,4 mm |
| Πλάτος | 79,2 mm |
| Ύψος | 41,1 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: