Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι gaming της Logitech προσφέρει υψηλή απόδοση και ακρίβεια με τον οπτικό αισθητήρα HERO που φτάνει ανάλυση έως 25600 dpi. Διαθέτει ασύρματη σύνδεση μέσω του USB Logitech LIGHTSPEED receiver στα 2.4 GHz, εξασφαλίζοντας γρήγορη και σταθερή απόκριση κατά το παιχνίδι. Με 11 προγραμματιζόμενα κουμπιά και 8 ζώνες RGB φωτισμού, το ποντίκι είναι σχεδιασμένο για απαιτητικούς gamers που θέλουν προσαρμοσμένες λειτουργίες και εντυπωσιακή εμφάνιση. Επιπλέον, διαθέτει ρυθμιζόμενο κουμπί DPI, ροδέλα κύλισης δύο κατευθύνσεων και πόδια από πολυτετραφθοροαιθυλένιο (PTFE) για ομαλή κίνηση.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Gaming | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ασύρματος Δέκτης | USB Logitech LIGHTSPEED receiver |
| Σύνδεση | Ασύρματη 2.4 GHz |
| Αριθμός Κουμπιών | 11 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 13 |
| RGB Φωτισμός | Ναι, 8 ζώνες |
| Συμβατότητα | Windows 10 ή νεότερο, macOS 10.14 ή νεότερο |
| Τεχνολογία Αισθητήρα | Optical HERO sensor |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25600 dpi |
| Ευαισθησία | Ρεαλ-τάιμ εναλλαγή 100 - 25600 dpi |
| Μέγιστη Επιτάχυνση | 40 G |
| Μέγιστη Ταχύτητα Κίνησης | 400 inches per second |
| Τεχνολογία Κίνησης | Optical |
| Τύπος Διασύνδεσης | USB Type A (4 pin) |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 13.14 x 7.92 x 4.11 cm |
| Βάρος | 106 g |
| Χαρακτηριστικά | LIGHTFORCE optical/mechanical buttons, LIGHTSYNC technology, ρυθμιζόμενο/αφαιρούμενο κουμπί DPI, ροδέλα κύλισης 2-κατευθύνσεων, PTFE πόδια, 5 προφίλ, συμβατότητα POWERPLAY, LIGHTSPEED technology |
| Συνοδευτικά Αξεσουάρ | Κάλυμμα κουμπιού DPI, καλώδιο φόρτισης USB-C, καλώδιο επέκτασης USB, αυτοκόλλητο |
| Χρόνος Λειτουργίας Μπαταρίας | 120 ώρες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: