Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο G515 LIGHTSPEED TKL είναι σχεδιασμένο για gaming, προσφέροντας μηχανικούς διακόπτες Logitech GL Tactile που εξασφαλίζουν άμεση και ακριβή απόκριση. Διαθέτει RGB LED φωτισμό με ρυθμιζόμενα πολύχρωμα πλήκτρα, ενώ η κατασκευή του είναι tenkeyless, εξοικονομώντας χώρο χωρίς αριθμητικό πληκτρολόγιο. Η σύνδεση γίνεται μέσω ενσύρματης και ασύρματης τεχνολογίας (RF Wireless και Bluetooth), με ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου που προσφέρει έως 36 ώρες αυτονομίας. Το πληκτρολόγιο έχει εργονομικό σχεδιασμό, χαμηλό προφίλ πλήκτρων και διπλής έγχυσης keycaps από PBT υλικό, προσφέροντας ανθεκτικότητα και άνεση στη χρήση.
| Προτεινόμενη χρήση | Gaming |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wired & Wireless |
| Διακόπτες πλήκτρων | Mechanical |
| Τεχνολογία διακοπτών | Logitech GL Tactile |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | US International |
| Μορφή πληκτρολογίου | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Keycaps | Double shot |
| Υλικό keycaps | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Προφίλ πλήκτρων | Low-profile |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Πλήκτρα συντόμευσης | Ναι |
| Αριθμός πλήκτρων συντόμευσης | 9 |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Πλήκτρα multimedia | Ναι |
| Απόσταση διαδρομής πλήκτρου | 3.2 mm |
| Δύναμη ενεργοποίησης | 45 g |
| Σημείο ενεργοποίησης | 1.3 mm |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστος χρόνος απόκρισης πλήκτρου | 1 ms |
| Φωτισμός πλήκτρων | RGB LED, Πολύχρωμος, Ρυθμιζόμενος |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Ρυθμιζόμενο ύψος πληκτρολογίου | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | 1 τεμάχιο, Nano USB Type-A δέκτης, USB-A σε USB-C αποσπώμενο καλώδιο φόρτισης και δεδομένων 1.8 m, USB extender, οδηγός χρήστη |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Αποσπώμενο καλώδιο | Ναι |
| Θύρες USB Type-C | 1 |
| Τεχνολογία ασύρματης σύνδεσης | Lightspeed |
| Τύπος μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου (Lithium Polymer - LiPo) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 1500 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας (μέγιστη) | 36 ώρες |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρία |
| Τεχνολογία σύνδεσης | RF Wireless + Bluetooth |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 150 x 368 x 22 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 880 g |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 10 ή νεότερο, macOS 12 ή νεότερο, Chrome OS, Android 4.3 ή νεότερο, iOS 10 ή νεότερο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 50 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: