Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming mouse pad σε μαύρο χρώμα προσφέρει μια μονοχρωματική επιφάνεια κατασκευασμένη από υφασμάτινο υλικό, ιδανική για ακριβείς κινήσεις κατά το gaming. Διαθέτει αντιολισθητική βάση από καουτσούκ που εξασφαλίζει σταθερότητα κατά τη χρήση. Το μέγεθός του είναι XL με διαστάσεις 900 mm πλάτος, 400 mm βάθος και πάχος 3 mm, προσφέροντας άνεση και επαρκή χώρο για το ποντίκι. Δεν περιλαμβάνει υποστήριξη καρπού και δεν διαθέτει RGB φωτισμό ή USB σύνδεση.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Μέγεθος | XL |
| Υλικό επιφάνειας | Υφασμάτινο |
| Πλάτος | 900 mm |
| Βάθος | 400 mm |
| Πάχος | 3 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: