Το πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για επαγγελματική χρήση σε γραφεία, προσφέροντας ανθεκτικότητα και πρακτικότητα. Διαθέτει διάταξη QWERTY US International και συνδέεται μέσω USB, εξασφαλίζοντας εύκολη και γρήγορη σύνδεση με τον υπολογιστή. Είναι ανθεκτικό σε υγρά, γεγονός που το καθιστά ιδανικό για καθημερινή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Με διαστάσεις 45 cm πλάτος, 15,5 cm βάθος και ύψος 2,4 cm, καθώς και βάρος 0,55 kg, προσφέρει άνεση και εργονομία.
| Τύπος Συσκευής | Πληκτρολόγιο |
| Διάταξη Πλήκτρων | QWERTY US International |
| Σύνδεση | USB |
| Ανθεκτικό σε Υγρά | Ναι |
| Πλάτος | 45 cm |
| Βάθος | 15.5 cm |
| Ύψος | 2.4 cm |
| Βάρος | 0.55 kg |
| Περιλαμβανόμενο Καλώδιο | 1 x USB καλώδιο - 1.5 m |
| Λειτουργικά Συστήματα | Linux Kernel 2.6 ή νεότερο, Microsoft Windows Vista / XP / 7 |
| Συμβατό με Windows 7 | Ναι |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | Plug and Play, UL, TUV, VCCI, BSMI, cUL, FCC, KCC, WEEE |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: