Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για επαγγελματική χρήση σε γραφεία, προσφέροντας ανθεκτικότητα και άνεση. Διαθέτει αδιάβροχη κατασκευή, αναδιπλούμενα πόδια για κλίση και ενσωματωμένο υποστήριγμα καρπού, που βελτιώνουν την εργονομία κατά τη χρήση. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB, ενώ η διάταξη των πλήκτρων είναι US International, ιδανική για αγγλόφωνους χρήστες.
| Τύπος Συσκευής | Πληκτρολόγιο |
| Διάταξη Πλήκτρων | US International |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για γραφείο |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Num Pad | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Πλάτος | 45,9 cm |
| Βάθος | 18,26 cm |
| Ύψος | 20,4 cm |
| Βάρος | 930 g |
| Καλώδιο | 1 x USB καλώδιο - 1,7 m |
| Plug and Play | Ναι |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Linux Kernel 2.6 ή νεότερο, Microsoft Windows Vista / XP / 7 / 8 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: