Το λευκό μίνι πληκτρολόγιο Pebble Keys 2 K380s είναι ιδανικό για καθολική χρήση, προσφέροντας ασύρματη σύνδεση μέσω Bluetooth με τεχνολογία Bluetooth Low Energy (BLE). Διαθέτει πλήκτρα τύπου scissor με χαμηλό προφίλ και διάρκεια λειτουργίας έως 10 εκατομμύρια χαρακτήρες. Υποστηρίζει πολλαπλές συσκευές και διαθέτει hot keys για ευκολία στη χρήση. Το πληκτρολόγιο είναι ελαφρύ και συμπαγές, με διαστάσεις 279 x 16 x 124 mm και βάρος 415 γραμμάρια, ενώ λειτουργεί με δύο μπαταρίες AAA αλκαλικές με διάρκεια ζωής έως 36 μήνες. Δεν διαθέτει ενσωματωμένη φωτισμό πλήκτρων, αλλά έχει LED ενδείξεις λειτουργίας.
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Μορφή πληκτρολογίου | Μίνι |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | US International |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wireless |
| Υποστήριξη πολλαπλών συσκευών | Ναι |
| Hot keys | Ναι |
| Πλήκτρα αθόρυβα | Ναι |
| Πλήκτρα αριθμητικού πληκτρολογίου | Όχι |
| Ποντίκι | Όχι |
| Πληκτρολόγιο περιλαμβάνεται | Ναι |
| Ποντίκι περιλαμβάνεται | Όχι |
| Διάρκεια ζωής πλήκτρων | 10 εκατομμύρια χαρακτήρες |
| Προφίλ πλήκτρων | Χαμηλό προφίλ |
| Απόσταση διαδρομής πλήκτρου | 1.5 mm |
| Δύναμη ενεργοποίησης | 60 g |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τύπος μπαταρίας πληκτρολογίου | AAA αλκαλικές |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 1000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 36 μήνες |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 279 x 16 x 124 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 415 g |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Συμβατότητα | Logi Bolt USB receiver |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 11, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Linux, Android 9.0 έως 13.0, iOS 14 έως 16, iPadOS, ChromeOS |
| Λογισμικό | Logi Options+ |
| Ποσοστό ανακυκλωμένου πλαστικού | 49 % |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: