Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό με κάθετη τοποθέτηση που μειώνει την καταπόνηση και τον πόνο στον καρπό και το αντιβράχιο. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 4000 DPI, υποστηρίζει ασύρματη σύνδεση μέσω RF και Bluetooth, και προσφέρει προγραμματιζόμενα κουμπιά για ευκολία στη χρήση. Είναι κατάλληλο για αριστερόχειρες χρήστες και έχει μονόχρωμη γραφίτη εμφάνιση.
| Σκοπός | Office |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless + Bluetooth |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 4000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Vertical |
| Πλήκτρα | 4 |
| Τύπος πλήκτρων | Pressed buttons |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι, 4 |
| Λειτουργίες πλήκτρων | DPI switch, Forward, Back |
| Αθόρυβο κλικ | Ναι |
| Υποστήριξη πολλαπλών συσκευών | Ναι |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ναι |
| Σχήμα | Left-hand |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Κάθετος σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Graphite |
| Επιφάνεια χρώματος | Monochromatic |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ασύρματη εμβέλεια | 10 m |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Logi Bolt USB Receiver, 1 x AA Battery, Quick Start Guide |
| Συμβατότητα | Logi Bolt USB Receiver |
| Απαιτήσεις συστήματος | Bluetooth Low Energy OR Logi Bolt USB receiver |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Alkaline |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 24 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 10.15 Catalina, 10.15.3 Catalina, 11.0 Big Sur, 12.0 Monterey |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Linux | Ναι |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mobile | Android 8.0 έως 12.0, iOS 14 έως 15, iPadOS |
| Άλλα υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | ChromeOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -5 - 45 °C |
| Πλάτος | 70 mm |
| Βάθος | 108 mm |
| Ύψος | 71 mm |
| Βάρος | 125 g |
| Πλάτος δέκτη | 1.44 cm |
| Βάθος δέκτη | 6.6 mm |
| Ύψος δέκτη | 1.84 cm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Ποσότητα ανά πακέτο | 1 τεμάχιο |
| Βάρος πακέτου | 210 g |
| Πλάτος πακέτου | 77 mm |
| Βάθος πακέτου | 87.5 mm |
| Ύψος πακέτου | 147 mm |
| Ποσοστό ανακυκλωμένου πλαστικού μετά την κατανάλωση | 70 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: