Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό με κάθετη τοποθέτηση για δεξιόχειρες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 4000 DPI, που επιτρέπει ακριβή και προσαρμόσιμη κίνηση. Υποστηρίζει ασύρματη σύνδεση μέσω RF και Bluetooth, με δυνατότητα σύνδεσης πολλαπλών συσκευών και χαμηλής ενεργειακής κατανάλωσης Bluetooth (BLE). Το ποντίκι έχει 4 προγραμματιζόμενα κουμπιά, συμπεριλαμβανομένων λειτουργιών όπως DPI switch, Forward και Back, και προσφέρει αθόρυβο κλικ για άνετη χρήση. Η μπαταρία τύπου AA με τεχνολογία Alkaline έχει διάρκεια ζωής έως 24 μήνες. Το προϊόν είναι διαθέσιμο σε ροζ μονοχρωματικό χρώμα και περιλαμβάνει νανοδέκτη USB τύπου A, καθώς και οδηγό χρήστη.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 4000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Ρόδα |
| Αριθμός ροδών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Πλήκτρα | 4 |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι, 4 |
| Λειτουργίες πλήκτρων | DPI switch, Forward, Back |
| Αθόρυβο κλικ | Ναι |
| Υποστήριξη πολλαπλών συσκευών | Ναι |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ναι |
| Συμβατότητα | Logi Bolt USB Receiver |
| Φόρμα | Για δεξιόχειρες |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι, κάθετος |
| Χρώμα προϊόντος | Ροζ |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless + Bluetooth |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ασύρματη εμβέλεια | 10 m |
| Τύπος δέκτη ασύρματης σύνδεσης | Nano receiver USB Type-A |
| Μπαταρία | 1 x AA Alkaline 2000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 24 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 11, Mac OS X 10.15 Catalina, 10.15.3 Catalina, 11.0 Big Sur, 12.0 Monterey, Linux, Android 8.0-12.0, iOS 14-15, iPadOS, ChromeOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -5 - 45 °C |
| Βάρος | 125 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 70 mm x 108 mm x 71 mm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Διαστάσεις δέκτη (ΠxΒxΥ) | 1.44 cm x 6.6 mm x 1.84 cm |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Ποντίκι Lift Vertical Ergonomic, Logi Bolt USB Receiver, 1 x AA Μπαταρία, Οδηγός γρήγορης εκκίνησης |
| Ποσότητα ανά πακέτο | 1 τεμάχιο |
| Κωδικός HS | 84716070 |
| Ποσοστό ανακυκλωμένου πλαστικού μετά την κατανάλωση | 54 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: