Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό με κάθετη τοποθέτηση για άνεση και μείωση της καταπόνησης του καρπού. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 4000 DPI, υποστηρίζει σύνδεση μέσω RF Wireless και Bluetooth, και έχει προγραμματιζόμενα κουμπιά για ευκολία στη χρήση. Το προϊόν είναι κατάλληλο για δεξιόχειρες και έρχεται σε μονόχρωμο γραφίτη χρώμα.
| Σκοπός | Office |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless + Bluetooth |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 4000 DPI |
| Τύπος ροδέλας | Wheel |
| Αριθμός ροδελών | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Vertical |
| Πλήκτρα | 4 |
| Τύπος πλήκτρων | Pressed buttons |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι, 4 |
| Λειτουργίες πλήκτρων | DPI switch, Forward, Back |
| Αθόρυβο κλικ | Ναι |
| Υποστήριξη πολλαπλών συσκευών | Ναι |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ναι |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Σχεδιασμός κάθετος | Ναι |
| Μορφή | Right-hand |
| Χρώμα προϊόντος | Graphite |
| Μονοχρωματική επιφάνεια | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Lift Vertical Ergonomic Mouse, Logi Bolt USB Receiver, 1 x AA Battery, Quick Start Guide |
| Ακτίνα ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Alkaline |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 24 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 11, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Linux, Android 8.0 έως 12.0, iOS 14 έως 15, iPadOS, ChromeOS |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 108 mm x 70 mm x 71 mm |
| Βάρος | 125 g |
| Διαστάσεις δέκτη (Π x Β x Υ) | 1.44 cm x 6.6 mm x 1.84 cm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Σύνδεση δέκτη | USB Type-A, Nano receiver |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: