Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για δεξιόχειρες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 4000 DPI, που μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα με τις ανάγκες του χρήστη. Υποστηρίζει ασύρματη σύνδεση μέσω RF και Bluetooth, επιτρέποντας τη σύνδεση με πολλαπλές συσκευές. Το ποντίκι έχει τέσσερα προγραμματιζόμενα κουμπιά με λειτουργίες όπως αλλαγή DPI και πλοήγηση εμπρός-πίσω, ενώ η κίνηση του είναι αθόρυβη χάρη στη λειτουργία silent click. Η διάρκεια ζωής της μπαταρίας είναι περίπου 24 μήνες, χρησιμοποιώντας μία μπαταρία AA αλκαλική. Το προϊόν έρχεται με νανοδέκτη USB τύπου A και συνοδεύεται από οδηγίες χρήσης.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 4000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Ρόδα |
| Αριθμός ροδών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Αριθμός κουμπιών | 4 |
| Τύπος κουμπιών | Πιεζόμενα κουμπιά |
| Προγραμματιζόμενα κουμπιά | Ναι |
| Αριθμός προγραμματιζόμενων κουμπιών | 4 |
| Λειτουργίες κουμπιών | Αλλαγή DPI, Εμπρός, Πίσω |
| Αθόρυβη λειτουργία κλικ | Ναι |
| Υποστήριξη πολλαπλών συσκευών | Ναι |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ναι |
| Φόρμα | Για δεξιόχειρες |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Κατακόρυφος σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Γραφίτης |
| Επιφανειακό χρώμα | Μονοχρωματικό |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ασύρματη εμβέλεια | 10 m |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Αλκαλική |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 24 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS, Linux, Android 8.0-12.0, iOS 14-15, iPadOS, ChromeOS |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Ποντίκι Lift Vertical Ergonomic, Logi Bolt USB Receiver, Μπαταρία AA, Οδηγίες χρήσης |
| Συμβατότητα | Logi Bolt USB Receiver |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 70 mm x 108 mm x 71 mm |
| Βάρος | 125 g |
| Διαστάσεις δέκτη (Π x Β x Υ) | 1.44 cm x 6.6 mm x 1.84 cm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Π x Β x Υ) | 76.5 mm x 85.5 mm x 117.5 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 203.3 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -5 - 45 °C |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
| Ποσοστό ανακυκλωμένου πλαστικού μετά την κατανάλωση | 70 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: