Ο ασύρματος δέκτης για ποντίκια και πληκτρολόγια προσφέρει ευκολία στη σύνδεση έως και έξι συσκευών ταυτόχρονα. Με διασύνδεση USB τύπου A 4-pin, είναι συμβατός με λειτουργικά συστήματα Windows 10 και νεότερα, Apple macOS 10.14 και νεότερα, Linux και Google Chrome OS. Ο μικρός και ελαφρύς σχεδιασμός του το καθιστά ιδανικό για επαγγελματική χρήση με το Logitech MX Keys Combo for Business.
| Τύπος Συσκευής | Ασύρματος δέκτης ποντικιών / πληκτρολογίων |
| Σύνδεση | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Συμβατότητα | Logitech MX Keys Combo for Business |
| Πλάτος | 1.44 cm |
| Βάθος | 0.66 cm |
| Ύψος | 1.84 cm |
| Βάρος | 2 g |
| Λειτουργικά Συστήματα | Windows 10 ή νεότερα, Apple macOS 10.14 ή νεότερα, Linux, Google Chrome OS |
| Δυνατότητα Σύνδεσης | Έως 6 συσκευές |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: