Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI, που εξασφαλίζει ακριβή και ομαλή λειτουργία. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB Type-A, ενώ το καλώδιο του έχει μήκος 1.8 μέτρα, επιτρέποντας ευκολία στη χρήση. Το ποντίκι έχει κλασικό, συμμετρικό σχεδιασμό κατάλληλο και για αριστερόχειρες, με μαύρο μονοχρωματικό χρώμα. Διαθέτει τρία κουμπιά και έναν κάθετο τροχό κύλισης, ιδανικό για καθημερινή χρήση σε διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως Windows, MacOS, Linux και ChromeOS.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 1000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κάθετη |
| Πλήκτρα | 3 |
| Τύπος πλήκτρων | Πατητά πλήκτρα |
| Μορφή | Συμμετρικό (Ambidextrous) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρώματος | Μονοχρωματικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS, Linux, ChromeOS |
| Σύνδεση | USB Type-A |
| Βάρος | 90 g |
| Πλάτος | 62 mm |
| Βάθος | 113 mm |
| Ύψος | 38 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: