Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI, που εξασφαλίζει ακριβή και ομαλή κίνηση. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB Type-A, ενώ το καλώδιο έχει μήκος 1.8 μέτρα, επιτρέποντας ευκολία στη χρήση. Το ποντίκι έχει τρία κουμπιά και έναν κάθετο τροχό κύλισης, με λειτουργία σιωπηλού κλικ, ιδανικό για ήσυχο περιβάλλον εργασίας. Ο σχεδιασμός του είναι συμμετρικός (ambidextrous) και το χρώμα του γκρι, με μονοχρωματική επιφάνεια.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κάθετη |
| Πλήκτρα | 3 |
| Τύπος πλήκτρων | Πιεζόμενα πλήκτρα |
| Σιωπηλό κλικ | Ναι |
| Σχεδιασμός | Ambidextrous |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac, Linux, ChromeOS |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 61.7 mm x 38.4 mm x 113 mm |
| Βάρος | 85 g |
| Τύπος σύνδεσης | USB Type-A |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | 1 τεμάχιο, τεκμηρίωση χρήστη |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: