Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο και είναι κατάλληλο για υπολογιστές και φορητούς. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI, προσφέροντας ακρίβεια και άνεση στην καθημερινή χρήση. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος και εργονομικό σχεδιασμό που υποστηρίζει και τα δύο χέρια, ενώ η σύνδεσή του γίνεται μέσω ενός nano USB δέκτη στη συχνότητα 2.4 GHz, με εμβέλεια έως 10 μέτρα. Λειτουργεί με μία μπαταρία τύπου AA και περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ στη συσκευασία του.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Ρόδα |
| Αριθμός ροδών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Πλήκτρα | 2 |
| Τύπος πλήκτρων | Πιεζόμενα πλήκτρα |
| Συνιστώμενη χρήση | PC/Φορητός |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Μορφή | Αμφιδέξιο |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Σύνδεση | Ασύρματη |
| Τύπος σύνδεσης | USB |
| Δέκτης περιλαμβάνεται | Ναι |
| Διασύνδεση δέκτη | USB Type-A |
| Τύπος δέκτη | Nano receiver |
| Μπαταρίες περιλαμβάνονται | Ναι |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Alkaline |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Plug and Play | Ναι |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Linux | Ναι |
| Άλλα υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | ChromeOS |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 61.5 mm x 97.7 mm x 35.2 mm |
| Βάρος | 70.5 g |
| Διαστάσεις δέκτη (Π x Β x Υ) | 1.44 cm x 6.6 mm x 1.87 cm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 12 μήνες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: