Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομία και άνεση με το αμφιδέξιο σχήμα του. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI, τρία κουμπιά και ροδέλα κύλισης. Η σύνδεση γίνεται μέσω ενός nano USB δέκτη τύπου USB Type-A, που περιλαμβάνεται στη συσκευασία μαζί με μία μπαταρία AA προεγκατεστημένη. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows, MacOS και ChromeOS, ενώ είναι plug and play, χωρίς να απαιτεί επιπλέον εγκατάσταση λογισμικού.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Πατητά κουμπιά |
| Τύπος κύλισης | Ροδέλα |
| Σχήμα | Αμφιδέξιο |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Χρώμα επιφάνειας | Μονόχρωμο |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Ασύρματο ποντίκι, USB δέκτης, 1 μπαταρία AA (προεγκατεστημένη), οδηγίες χρήσης |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Ασύρματη |
| Τύπος δέκτη | Nano δέκτης |
| Διασύνδεση ασύρματου δέκτη | USB Type-A |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS, ChromeOS |
| Plug and Play | Ναι |
| Πλάτος | 61.5 mm |
| Βάθος | 97.7 mm |
| Ύψος | 35.2 mm |
| Βάρος | 70.5 g |
| Πλάτος δέκτη | 1.44 cm |
| Βάθος δέκτη | 6.6 mm |
| Ύψος δέκτη | 1.87 cm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Ανάλυση αισθητήρα | 1000 DPI |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: