Το ποντίκι είναι μια ασύρματη συσκευή εισόδου που προσφέρει άνεση και ευελιξία στη χρήση, κατάλληλη για δεξιόχειρες και αριστερόχειρες. Διαθέτει τρία κουμπιά και λειτουργεί με τεχνολογία 2.4 GHz, επιτρέποντας απόσταση λειτουργίας έως 10 μέτρα. Το ποντίκι έχει μικρό μέγεθος, είναι ελαφρύ και εύκολο στη μεταφορά, ιδανικό για καθημερινή χρήση με φορητούς υπολογιστές και άλλες συσκευές.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 κουμπιά |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρες και αριστερόχειρες |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματη |
| Σύνδεση | USB ασύρματος δέκτης |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Mini |
| Κατάλληλο για | Δεξιόχειρες και αριστερόχειρες |
| Τεχνολογία Συνδεσιμότητας | 2.4 GHz |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια Μπαταρίας | Έως 12 μήνες |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1000 DPI |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Πλάτος | 6.15 cm |
| Βάθος | 9.77 cm |
| Ύψος | 3.52 cm |
| Βάρος | 70.5 g |
| Διαστάσεις (Μήκος) | 171 mm |
| Διαστάσεις (Ύψος) | 35.2 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: