Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι ασύρματο και κατάλληλο για χρήση τόσο με το δεξί όσο και με το αριστερό χέρι, προσφέροντας άνεση και ευελιξία. Διαθέτει οπτική ανίχνευση κίνησης με ανάλυση 4000 dpi, που εξασφαλίζει ακρίβεια και ομαλή λειτουργία. Η σύνδεση γίνεται μέσω Bluetooth ή με τον δέκτη Logitech Logi Bolt USB, με μέγιστη απόσταση λειτουργίας έως 10 μέτρα. Το ποντίκι έχει τρία κουμπιά και είναι σχεδιασμένο με τεχνολογία SilentTouch για μειωμένο θόρυβο κλικ. Είναι κατασκευασμένο από 48% ανακυκλωμένο πλαστικό, με διάρκεια ζωής μπαταρίας έως 18 μήνες και βάρος μόλις 75,2 γραμμάρια, σε χρώμα γραφίτη.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρο και αριστερόχειρο |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Σύνδεση | Bluetooth, Logitech Logi Bolt USB receiver |
| Τεχνολογία Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Κίνησης | 4000 dpi |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 μέτρα |
| Τεχνολογία | SilentTouch, Logitech Smooth Optical Tracking |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 1 μπαταρία AA |
| Περιβαλλοντική Σύνθεση | 48% ανακυκλωμένο πλαστικό μετά την κατανάλωση |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια Μπαταρίας | Έως 18 μήνες |
| Βάρος | 75,2 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 6 cm x 9.9 cm x 3.9 cm |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Ασύρματη |
| Διασύνδεση | Bluetooth, 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10 / 11 ή νεότερο, Apple macOS 11 ή νεότερο, Linux, Google Chrome OS, Apple iPadOS 14 ή νεότερο, Android 9.0 (Pie) ή νεότερο |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Αντοχή Κλικ | 5 εκατομμύρια κλικ |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: