Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για ταξίδια και προσφέρει άνεση και λειτουργικότητα με το συμπαγές και συμμετρικό του σχήμα. Διαθέτει τρία κουμπιά με αθόρυβο κλικ, έναν κάθετο τροχό κύλισης και συνδέεται μέσω Bluetooth, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση με φορητές συσκευές και υπολογιστές. Η μπαταρία τύπου AA με τεχνολογία αλκαλικών προσφέρει μεγάλη διάρκεια ζωής έως 18 μήνες, ενώ το ποντίκι υποστηρίζει πολλαπλά λειτουργικά συστήματα όπως Windows, MacOS, Linux, Android, iPadOS και ChromeOS. Με βάρος μόλις 73,8 γραμμάρια και διαστάσεις 99x60x39 mm, είναι εύκολο στη μεταφορά και χρήση.
| Σκοπός | Ταξιδιού |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Πατητά κουμπιά |
| Αθόρυβο κλικ | Ναι |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατεύθυνση κύλισης | Κατακόρυφη |
| Μορφή | Συμμετρικό (Ambidextrous) |
| Χρώμα προϊόντος | Γραφίτης |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματικό |
| Βάρος | 73,8 g |
| Διαστάσεις (ΠxΠxΥ) | 99 x 60 x 39 mm |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Ποντίκι, 1 μπαταρία AA (προεγκατεστημένη), Οδηγίες χρήσης |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Αλκαλική |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
| Αυτοματη απενεργοποίηση | Ναι |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 18 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS, Linux, Android, iPadOS, ChromeOS |
| Ελάχιστες απαιτήσεις συστήματος | Υπολογιστές ή φορητές συσκευές με Bluetooth που υποστηρίζουν εξωτερικά ποντίκια (HID profile). Windows 10, 11 ή νεότερα, macOS 11 ή νεότερα, iPadOS 14 ή νεότερα, Chrome OS, Linux, Android 9.0 ή νεότερα. Σύνδεση στο διαδίκτυο για προτεινόμενη λήψη λογισμικού Logi Options+. |
| Ακτίνα ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τύπος αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση αισθητήρα | 4000 DPI |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: