Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι σχεδιάστηκε για ταξιδιώτες που αναζητούν εργονομία και λειτουργικότητα σε μικρό μέγεθος. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI, προσφέροντας ακρίβεια και άνεση στη χρήση. Η σύνδεση γίνεται μέσω RF ασύρματης τεχνολογίας στα 2.4 GHz με νανοδέκτη USB Type-A, που περιλαμβάνεται στη συσκευασία μαζί με μία μπαταρία τύπου AA. Το ποντίκι έχει μαύρο μονοχρωματικό χρώμα, εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για χρήση και με τα δύο χέρια, και ελαστικές λαβές για καλύτερο κράτημα. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows 10, 11, Mac OS X από 10.5 έως 13.0, Linux και ChromeOS.
| Σκοπός | Ταξιδιού |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Πλήκτρα | 5 |
| Τύπος πλήκτρων | Πιεζόμενα |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Ελαστικές λαβές | Ναι |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Ασύρματο |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τύπος δέκτη | Nano receiver |
| Διασύνδεση δέκτη | USB Type-A |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Mouse, Nano Receiver, 1 μπαταρία AA (προεγκατεστημένη), Οδηγίες χρήσης |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Αριθμός μπαταριών | 1 |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 18 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 11, Mac OS X 10.5 έως 13.0, Linux, ChromeOS |
| Βάρος | 93 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 94.7 mm x 57 mm x 39.1 mm |
| Βάρος δέκτη | 1.8 g |
| Διαστάσεις δέκτη (ΠxΒxΥ) | 18.7 mm x 6.1 mm x 23.1 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: