Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο και προσφέρει αξιόπιστη ασύρματη σύνδεση μέσω RF στα 2.4 GHz. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI, κατάλληλη για καθημερινή χρήση. Το ποντίκι έχει εργονομικό σχεδιασμό για δεξιόχειρες, είναι μπλε μονοχρωματικό και διαθέτει τρία κουμπιά με έναν κάθετο τροχό κύλισης. Η ασύρματη εμβέλεια φτάνει τα 10 μέτρα και λειτουργεί με μία μπαταρία AA αλκαλικής τεχνολογίας, με διάρκεια ζωής περίπου 18 μήνες. Περιλαμβάνει νανοδέκτη USB Type-A και συνοδεύεται από οδηγό χρήστη.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 1000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Πατητά κουμπιά |
| Προτεινόμενη χρήση | Universal |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Φόρμα | Δεξιόχειρο |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Επιφάνεια χρώματος | Μονοχρωματικό |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Νανοδέκτης, μπαταρία, οδηγός χρήστη |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS, Linux, ChromeOS |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless |
| Τύπος δέκτη | Nano receiver |
| Διασύνδεση ασύρματου δέκτη | USB Type-A |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Αλκαλική |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 18 μήνες |
| Διαστάσεις ποντικιού (ΠxΒxΥ) | 67.9 x 105.4 x 38.4 mm |
| Βάρος ποντικιού | 91 g |
| Διαστάσεις δέκτη (ΠxΒxΥ) | 1.44 cm x 6.1 mm x 1.87 cm |
| Βάρος δέκτη | 1.8 g |
| Απαιτήσεις συστήματος | Θύρα USB, Windows 10/11 ή νεότερο, macOS 11 ή νεότερο, ChromeOS, Linux |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: