Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο και προσφέρει αξιόπιστη ασύρματη σύνδεση μέσω RF στα 2.4 GHz. Διαθέτει μηχανική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI, κατάλληλη για καθημερινή χρήση. Το ποντίκι έχει εργονομικό σχεδιασμό για δεξιόχειρες, είναι κόκκινου μονοχρωματικού χρώματος και διαθέτει τρία κουμπιά με αθόρυβο κλικ, καθώς και έναν κάθετο τροχό κύλισης. Η ασύρματη εμβέλεια φτάνει τα 10 μέτρα και λειτουργεί με μία μπαταρία AA αλκαλική, με διάρκεια ζωής περίπου 18 μήνες. Περιλαμβάνει νανοδέκτη USB Type-A και είναι συμβατό με Windows, MacOS, Linux και ChromeOS.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία κίνησης | Μηχανική |
| Ανάλυση κίνησης | 1000 DPI |
| Τύπος τροχού κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κάθετη |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Πατητά κουμπιά |
| Αθόρυβο κλικ | Ναι |
| Προτεινόμενη χρήση | Πανεπιστημονική |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Όχι |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Μορφή | Δεξιόχειρο |
| Χρώμα προϊόντος | Κόκκινο |
| Επιφάνεια χρώματος | Μονοχρωματικό |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Ποντίκι, νανοδέκτης, 1 μπαταρία AA (προεγκατεστημένη), οδηγίες χρήσης |
| Δέκτης περιλαμβάνεται | Ναι |
| Δέκτης USB | USB Type-A |
| Τύπος δέκτη | Νανοδέκτης |
| Μπαταρίες περιλαμβάνονται | Ναι |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ασύρματη εμβέλεια | 10 m |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Αλκαλική |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 18 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS, Linux, ChromeOS |
| Αριθμός τεμαχίων ανά πακέτο | 1 τεμ. |
| Πλάτος | 67.9 mm |
| Βάθος | 105.4 mm |
| Ύψος | 38.4 mm |
| Βάρος | 91 g |
| Πλάτος δέκτη | 1.44 cm |
| Βάθος δέκτη | 6.1 mm |
| Ύψος δέκτη | 1.87 cm |
| Βάρος δέκτη | 1.8 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: