Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες και προσφέρει υψηλή ακρίβεια χάρη στην οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 4000 dpi. Διαθέτει 7 προγραμματιζόμενα κουμπιά και καλώδιο μήκους 1.8 μέτρων με σύνδεση USB, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση με άνετο κράτημα και γρήγορη απόκριση. Το μέγεθός του είναι στάνταρ, με διαστάσεις 6.9 cm πλάτος, 12.6 cm βάθος και 4.2 cm ύψος, ενώ το βάρος του είναι 144 γραμμάρια.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 7 |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τύπος Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 4000 dpi |
| Μήκος Καλωδίου | 1.8 m |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος | 6.9 cm |
| Βάθος | 12.6 cm |
| Ύψος | 4.2 cm |
| Βάρος | 144 g |
| Τεχνολογία Συνδεσιμότητας | Wired |
| Διεπαφή | USB |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενα κουμπιά, hyper-fast scrolling, High Precision Optical Tracking, tiltable scroll wheel, soft rubber grip |
| Συμβατότητα Λειτουργικών Συστημάτων | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 ή νεότερα, Apple macOS 10.12 ή νεότερα, Google Chrome OS, Linux Kernel 2.6 ή νεότερα |
| Συμμόρφωση Προτύπων | Plug and Play |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: