Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για επαγγελματική χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για δεξιόχειρες χρήστες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 4000 DPI, που εξασφαλίζει ακρίβεια και άνεση στην καθημερινή χρήση. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω Bluetooth και περιλαμβάνει δέκτη USB τύπου A, ενώ υποστηρίζει λειτουργία με μία μπαταρία AA αλκαλική, με διάρκεια ζωής έως 24 μήνες. Το ποντίκι έχει λευκό μονοχρωματικό χρώμα και μέγεθος M, με ελαστικές λαβές για καλύτερο κράτημα και κύλιση με έναν κάθετο τροχό.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση ανίχνευσης κίνησης | 4000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Πλήκτρα | 5 |
| Τύπος πλήκτρων | Πιεζόμενα πλήκτρα |
| Λειτουργίες πλήκτρων | Προώθηση |
| Ανθεκτικότητα πλήκτρων (εκατομμύρια κλικ) | 10 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ναι |
| Μέγεθος | M |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Ελαστικές λαβές | Ναι |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Σχήμα | Για δεξιόχειρες |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Ποντίκι Signature M650 for Business, δέκτης Logi Bolt USB (USB Type A), 1 μπαταρία AA, οδηγός χρήστη |
| Διασύνδεση συσκευής | Bluetooth |
| Ασύρματη εμβέλεια | 10 m |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Αλκαλική |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 24 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS, Linux, Android, iPadOS, ChromeOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -5 - 45 °C |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 61.8 mm x 107.2 mm x 37.8 mm |
| Βάρος | 101.2 g |
| Διαστάσεις δέκτη (Π x Β x Υ) | 14.4 mm x 6.1 mm x 18.7 mm |
| Βάρος δέκτη | 1.8 g |
| Συμβατότητα | Logi Bolt USB Receiver |
| Ποσοστό ανακυκλωμένου πλαστικού μετά την κατανάλωση | 26 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: