Το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες και προσφέρει άνεση και λειτουργικότητα με την τεχνολογία Easy-Switch και την οπτική ανίχνευση κίνησης. Διαθέτει 7 κουμπιά και ανάλυση κίνησης 1000 dpi, ενώ η σύνδεσή του γίνεται μέσω Bluetooth ή 2.4 GHz USB δέκτη. Η διάρκεια ζωής της μπαταρίας τύπου AA φτάνει έως και 2 χρόνια, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση με μεγάλη αυτονομία.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Δέκτης Ασύρματης Σύνδεσης | USB wireless receiver |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρες |
| Τεχνολογία Συνδεσιμότητας | Ασύρματη |
| Διασύνδεση | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Αριθμός Κουμπιών | 7 |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Κίνησης | 1000 dpi |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | 1 μπαταρία AA |
| Πλάτος | 7.4 cm |
| Βάθος | 11.5 cm |
| Ύψος | 4.5 cm |
| Βάρος | 135 g |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια Λειτουργίας Μπαταρίας | 2 χρόνια |
| Τάση | 1,5 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: