Το σετ πληκτρολογίου και ποντικιού αποτελεί μια ολοκληρωμένη λύση για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας ασύρματη σύνδεση με τεχνολογία RF στα 2.4 GHz και εργονομικό σχεδιασμό. Το πληκτρολόγιο είναι πλήρους μεγέθους με αριθμητικό πληκτρολόγιο και διάταξη QWERTY στα Αγγλικά US International, ενώ ο ποντίκι διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI και τρία κουμπιά. Η διάρκεια ζωής των μπαταριών είναι μεγάλη, με 18 μήνες για το ποντίκι και 36 μήνες για το πληκτρολόγιο, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση χωρίς συχνές αλλαγές μπαταριών.
| Σετ | Πληκτρολόγιο & Ποντίκι |
| Χρήση | Γραφείο |
| Πληκτρολόγιο γλώσσα | Αγγλικά US International |
| Πλήκτρα πολυμέσων | Ναι |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Ναι |
| Σύνδεση | Ασύρματη RF 2.4 GHz |
| Ποντίκι περιλαμβάνεται | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Graphite |
| Μορφή ποντικιού | Ambidextrous |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης ποντικιού | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης ποντικιού | 1000 DPI |
| Πλήκτρα ποντικιού | 3 |
| Τύπος πλήκτρων ποντικιού | Pressed buttons |
| Ρόδα κύλισης | Ναι, Wheel |
| Τύπος μπαταρίας ποντικιού | AA |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας ποντικιού | 18 μήνες |
| Τύπος μπαταρίας πληκτρολογίου | AAA |
| Αριθμός μπαταριών πληκτρολογίου | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Alkaline |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 1000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας πληκτρολογίου | 36 μήνες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 3 |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 143.9 x 21.3 x 373.5 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 558 g |
| Διαστάσεις ποντικιού (ΠxΒxΥ) | 59 x 107 x 26.5 mm |
| Βάρος ποντικιού | 100 g |
| Ασύρματη εμβέλεια | 10 m |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, ChromeOS, Works with Surface |
| Τύπος δέκτη | Nano receiver |
| Διαστάσεις δέκτη (ΠxΒxΥ) | 18.7 x 6.1 x 14.4 mm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: