Φίλτρα / Κατηγορίες


Media Converters

TP-LINK MC220L v4 Gigabit Ethernet Media Converter
Διαθεσιμότητα: 1 εώς 3 ημέρες

TP-LINK MC220L v4 Gigabit Ethernet Media Converter..

22,89€
Digitus Media Converter. Multimode (DN-82010-1)
Διαθεσιμότητα: 4 έως 10 ημέρες

Transceiver RJ45-F/o ST 10/100 Multimode 2km DN-82010-1 DigitusTransforms wire based network media t..

34,70€
DIGITUS Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
Διαθεσιμότητα: 4 έως 10 ημέρες

The Media Converters from DIGITUS are the ideal solution for the migration of Copper and Fiber Netwo..

35,50€
TP-Link MC200CM V4 media converter
Διαθεσιμότητα: 1 εώς 3 ημέρες

MC200CM 1x 1000M SC, 1x 1000M RJ45, IEEE 802.3ab & IEEE 802.3zNetworkCabling technology: UTP 5e,..

39,89€
TP-LINK MC210CS v4 Gigabit Single-Mode Media Converter
Διαθεσιμότητα: 1 εώς 3 ημέρες

Gigabit Single-Mode Media Converter    10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port sup..

39,89€
Digitus Gigabit Media Converter RJ45 / SFP
Διαθεσιμότητα: 1 εώς 3 ημέρες

ΕίδοςMedia ConverterThe perfect converter solution for optical data transmission Exclusive SFP modu..

47,80€
Digitus Gigabit Media Converter, RJ45 / ST
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο - Άμεση παραλαβή

ΕίδοςMedia ConverterΤαχύτηταGigabit ethernetΣύνδεση Οπτικής ΊναςSCWavelength850nmΤάση Εισόδου5V..

61,00€
Digitus Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
Διαθεσιμότητα: 1 εώς 3 ημέρες

ΕίδοςMedia ConverterΤαχύτηταGigabit ethernetΣύνδεση Οπτικής ΊναςSCWavelength850nmΤάση Εισόδου5VΛιγότ..

70,50€
Digitus Gigabit Media Converter RJ45 / SC
Διαθεσιμότητα: 1 εώς 3 ημέρες

ΕίδοςMedia ConverterThe perfect converter solution for optical data transmission Range up to 20kmSe..

79,20€
Planet Ethernet to VDSL2 Converter
Διαθεσιμότητα: κατόπιν παραγγελίας - 30 ημέρες

Το PLANET VC-231G, ένας μετατροπέας Gigabit Ethernet-over-VDSL2 νέας γενιάς και υψηλής απόδοσης, λει..

150,50€
Εμφάνιση 1 έως 10 από 10 (1 Σελ.)

Επίσημοι Συνεργάτες

Μεταφορά Πανευρωπαϊκά

Συνεργασία με τις μεγαλύτερες μεταφορικές

Τηλεφωνικές Παραγγελίες

Άμεση εξυπηρέτηση

Πληρωμές

Ασφαλή τραπεζικά συστήματα

Online Παραγγελίες

Άμεση ενημέρωση