Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή διαθέτει λευκό χρώμα και κατασκευή από ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας στιβαρότητα και μοντέρνο σχεδιασμό. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει 1 θέση για δίσκο 3.5" και 2 θέσεις για δίσκους 2.5". Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη και υπάρχει κουμπί ενεργοποίησης. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες 120 mm μπροστά, 1 πίσω, 3 στην κορυφή και 2 στο κάτω μέρος, με μέγιστη ταχύτητα ανεμιστήρα 1200 RPM και μέγιστη ροή αέρα 62.18 cfm. Το μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU είναι 16.3 cm και το μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 36.5 cm. Το βάρος του κουτιού είναι 9.4 kg και οι διαστάσεις του 287x415x435 mm (Πλάτος x Βάθος x Ύψος).
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πίνακας από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.3 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 36.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων εγκατεστημένων | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στο κάτω μέρος | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων στο κάτω μέρος | 140 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 0 - 1200 RPM |
| Μέγιστη ροή αέρα | 62.18 cfm |
| Μέγιστη πίεση αέρα | 1.05 mmH2O |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων στην κορυφή | 360 mm |
| Βάρος | 9.4 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 287 x 415 x 435 mm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: