Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή διαθέτει στιβαρή κατασκευή από ατσάλι και ενισχυμένο γυαλί, προσφέροντας μοντέρνο και κομψό σχεδιασμό σε μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει 1 θέση για δίσκο 3.5" και 2 θέσεις για δίσκο 2.5". Είναι εξοπλισμένο με RGB φωτισμό σε ανεμιστήρες, προσφέροντας μπλε, πράσινο και κόκκινο φωτισμό, ιδανικό για gaming. Παρέχει άνετο χώρο για κάρτες γραφικών μήκους έως 36.5 cm και ψύκτρες CPU ύψους έως 16.3 cm. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες 120 mm μπροστά, 1 πίσω, 3 στην κορυφή και 2 στο κάτω μέρος, με μέγιστη ροή αέρα 55.17 cfm και μέγιστη πίεση αέρα 1.27 mmH2O. Διαθέτει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A και USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και υποδοχή ήχου.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι, Ενισχυμένο γυαλί |
| Τύπος | PC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού |
| Πίνακας από ενισχυμένο γυαλί | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Υποστήριξη HDD | 2.5", 3.5" |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 36.5 cm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 16.3 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 20 cm |
| Ανεμιστήρες μπροστά (εγκατεστημένοι) | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων μπροστά | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων κάτω | 140 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 0 - 1300 RPM |
| Μέγιστη ροή αέρα | 55.17 cfm |
| Μέγιστη πίεση αέρα | 1.27 mmH2O |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 360 mm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρες USB 2.0 | 0 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Βάρος | 9.4 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 287 x 415 x 435 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: