Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μέγεθος | Mid tower |
| Υλικό | Tempered glass, SGCC, steel |
| Χρώμα | Matt white |
| Υποστηριζόμενες Μητρικές | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Παράθυρο Πλευρικής Πλάκας | Ναι, tempered glass |
| Εσωτερικές Θέσεις Δίσκων 3.5'' | 2 |
| Εσωτερικές Θέσεις Δίσκων 2.5'' | 4 |
| Θέσεις Επέκτασης | 7 |
| Εσωτερικές Θέσεις | 8 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 400 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας CPU | 185 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 23 cm x 48 cm x 50.5 cm |
| Βάρος | 10.57 kg |
| Σύστημα Ψύξης | Μπροστά: 1 x 120 mm ανεμιστήρας (1200 rpm, 62.18 cfm, 25.1 dBA), υποστήριξη 3 x 120/140 mm ανεμιστήρων ή 360 mm ραδιοτόμου. Πίσω: 1 x 120 mm ανεμιστήρας (1200 rpm, 62.18 cfm, 25.1 dBA), υποστήριξη 1 x 120/140 mm ανεμιστήρα ή 140 mm ραδιοτόμου. Πάνω: υποστήριξη 3 x 120 mm ή 2 x 140 mm ανεμιστήρων ή 1 x 360 mm ραδιοτόμου. |
| Συνδέσεις | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB-C 3.2 Gen 2, 1 x mini-jack ακουστικών |
| Χαρακτηριστικά Κουτιού | Σύστημα διαχείρισης καλωδίων, διάτρητο μπροστινό και πάνω πάνελ, εργαλειακή αφαίρεση μπροστινής και πλευρικής πλάκας |
| Τροφοδοτικό | Δεν περιλαμβάνεται |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: