Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μοντέρνο σχεδιασμό σε μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει αρκετούς χώρους για δίσκους και επεκτάσεις, καθιστώντας το ιδανικό για gaming και απαιτητικές χρήσεις. Επιπλέον, προσφέρει ευελιξία στην ψύξη με υποστήριξη πολλαπλών ανεμιστήρων και ραδιοτόρων, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική διαχείριση θερμοκρασίας.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Τύπος | PC |
| Υποστηριζόμενοι τύποι μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 6 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων πλευρικά | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πάνω ανεμιστήρων | 5 |
| Διάμετρος πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 5 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 500 - 1800 RPM |
| Μέγιστη ροή αέρα ανεμιστήρα | 62.18 cfm |
| Μέγιστη ροή αέρα δεύτερου ανεμιστήρα | 48.58 cfm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πλευρικά | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 360 mm |
| Πλάτος | 290 mm |
| Βάθος | 466 mm |
| Ύψος | 495 mm |
| Βάρος | 13.1 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: