Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα συνδυάζει ανθεκτικά υλικά όπως mesh, SGCC και tempered glass, προσφέροντας μοντέρνο σχεδιασμό με πλαϊνό παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει αρκετούς χώρους για αποθήκευση με 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 6 θέσεις για 2.5" δίσκους. Είναι κατάλληλο για gaming, με υποστήριξη για μεγάλες κάρτες γραφικών έως 45.9 cm και ψύκτρες CPU ύψους έως 16.5 cm. Διαθέτει επίσης φίλτρα κατά της σκόνης, διαχείριση καλωδίων και πλήθος επιλογών για ψύξη, συμπεριλαμβανομένων 3 ανεμιστήρων 140 mm μπροστά και 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω, καθώς και υποστήριξη για υδρόψυξη.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Mesh, SGCC, Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Πλαϊνό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πλήκτρο ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 45.9 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 20 cm |
| Αριθμός επεκτάσεων | 7 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C θύρες | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 0 - 1350 RPM |
| Μέγιστη ροή αέρα | 100.25 cfm |
| Μέγιστη πίεση αέρα | 1.4 mmH2O |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων επάνω | 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων κάτω | 360 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 481 mm x 315 mm x 506 mm |
| Βάρος | 12.5 kg |
| Αριθμός τροφοδοτικών | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: