Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή προσφέρει κομψό και λειτουργικό σχεδιασμό με μαύρο χρώμα και υλικά mesh, SGCC και tempered glass. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, παρέχοντας ευελιξία για διάφορες διαμορφώσεις. Διαθέτει παράθυρο από tempered glass στο πλάι και υποστηρίζει έως 2 δίσκους 3.5" και 6 δίσκους 2.5". Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη, ενώ το μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU είναι 16.5 cm και το μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 45.9 cm. Υποστηρίζει πολλαπλές θέσεις ανεμιστήρων και ψυκτρών για βέλτιστη ψύξη.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Mesh, SGCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις δίσκων 3.5" | 2 |
| Θέσεις δίσκων 2.5" | 6 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλάγιο παράθυρο | Ναι |
| Πάνελ tempered glass | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 45.9 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2x2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων κάτω | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων επάνω | 420 mm |
| Πλάτος | 315 mm |
| Βάθος | 481 mm |
| Ύψος | 506 mm |
| Βάρος | 12.5 kg |
| Αριθμός τροφοδοτικών | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: