Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα συνδυάζει ανθεκτικά υλικά όπως mesh, SGCC και tempered glass, προσφέροντας μοντέρνο σχεδιασμό με πλαϊνό παράθυρο και φωτισμό RGB. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει αρκετούς χώρους για αποθήκευση με 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 6 για 2.5". Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη και η υποστήριξη για μεγάλα εξαρτήματα είναι εξασφαλισμένη με μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU 16.5 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 45.9 cm. Το κουτί είναι ιδανικό για gaming, προσφέροντας πολλαπλές επιλογές ψύξης με ήδη εγκατεστημένους ανεμιστήρες και υποστήριξη για μεγάλους ψυκτήρες υγρού.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Mesh, SGCC, Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Πλαϊνό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι (RGB Lighting) |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 45.9 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Αριθμός επεκτάσεων | 7 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C θύρες | 1 |
| Combo θύρα ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων κάτω | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων επάνω | 420 mm |
| Βάρος | 12.6 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 481 x 315 x 506 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: