Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 2 |
| Μέγιστο βάρος ανά οθόνη | 14 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 53.3 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 114.3 cm |
| Τύπος τοποθέτησης | Γραφείο |
| Τύπος στήριξης | Clamp/Grommet |
| Ελάχιστο VESA mount | 75 x 75 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 100 x 100 mm |
| Πάχος γραφείου (ελάχιστο) | 1 cm |
| Πάχος γραφείου clamp (μέγιστο) | 8.5 cm |
| Πάχος γραφείου grommet (μέγιστο) | 8 cm |
| Απόσταση από τον τοίχο (ελάχιστη) | 16 cm |
| Απόσταση από τον τοίχο (μέγιστη) | 72 cm |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Λευκό |
| Προσανατολισμός | Οριζόντιος/Κατακόρυφος |
| Εύκολη εγκατάσταση | Ναι |
| Ρύθμιση ύψους | Ναι |
| Τύπος ρύθμισης ύψους | Gas spring |
| Εύρος ρύθμισης ύψους | 0 - 265 mm |
| Ρύθμιση κλίσης | Ναι |
| Εύρος γωνίας κλίσης | 0 - 40 ° |
| Περιστροφή | Ναι |
| Γωνία περιστροφής | 360 ° |
| Αριθμός βραχιόνων | 1 |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Φωτισμός LED | Ναι |
| Μήκος βραχίονα (μέγιστο) | 55.5 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: