Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση στήριξης οθόνης είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε γραφείο και υποστηρίζει μία οθόνη με μέγιστο βάρος 20 κιλά. Είναι κατάλληλη για οθόνες με μέγεθος από 43,2 cm έως 127 cm και διαθέτει δυνατότητα τοποθέτησης με clamp ή grommet. Η βάση προσφέρει εργονομικές ρυθμίσεις όπως χειροκίνητη ρύθμιση ύψους, κλίση έως 70°, περιστροφή 360° και δυνατότητα τοποθέτησης σε οριζόντια ή κάθετη διάταξη. Επιπλέον, διαθέτει διαχείριση καλωδίων και εύκολη εγκατάσταση, καθιστώντας την ιδανική για ευέλικτη και άνετη χρήση.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 1 |
| Μέγιστο βάρος ανά οθόνη | 20 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 43.2 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 127 cm |
| Τύπος τοποθέτησης | Desk |
| Τρόπος στήριξης | Clamp/Grommet |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Προσανατολισμός | Οριζόντιος/Κάθετος |
| Εύκολη εγκατάσταση | Ναι |
| Ελάχιστο πάχος γραφείου | 1 cm |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 6.6 cm |
| Μέγιστο πάχος γραφείου για clamp | 1 cm |
| Μέγιστο πάχος γραφείου για grommet | 6.1 cm |
| Ελάχιστη απόσταση από τον τοίχο | 12.4 cm |
| Μέγιστη απόσταση από τον τοίχο | 71.1 cm |
| Μέγιστο μήκος βραχίονα επέκτασης | 66.7 cm |
| Υποστηριζόμενες διαστάσεις VESA | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200 mm |
| Ρύθμιση ύψους | Ναι, χειροκίνητη (24 cm) |
| Ρύθμιση κλίσης | Ναι, 0 - 70° |
| Περιστροφή | Ναι, 360° |
| Αριθμός βραχιόνων | 1 |
| Επίπεδη ρύθμιση μετά την εγκατάσταση | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 475 x 140 x 420 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: