Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το smartwatch διαθέτει οθόνη 1,46 ιντσών με ανάλυση 464x464 pixels και τεχνολογία AMOLED, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και υψηλή ευκρίνεια. Είναι συμβατό με Android και iOS, ενώ διαθέτει 4 GB εσωτερική μνήμη, Bluetooth σύνδεση και λουράκι από σιλικόνη. Το υλικό κατασκευής είναι ανοξείδωτο ατσάλι, προσφέροντας ανθεκτικότητα και premium αίσθηση. Η μπαταρία έχει χωρητικότητα 330 mAh με αυτονομία έως 10 ημέρες, ενώ το ρολόι είναι αδιάβροχο έως 5 ATM και ανθεκτικό σε στρατιωτικά πρότυπα MIL-STD-810.
| Μέγεθος | 45 mm |
| Βάρος | 59 gr |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συμβατότητα | Android, iOS |
| Λουράκι | Σιλικόνη |
| Υλικό Κατασκευής | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Χρήση | Γυμναστική/Άθληση, Πεζοπορία, Ποδηλασία, Τρέξιμο |
| Μέγεθος Οθόνης | 1,46 " |
| Ανάλυση Οθόνης | 464x464 pixels |
| Τύπος Οθόνης | AMOLED |
| Εσωτερική Μνήμη | 4 GB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Bluetooth |
| Μπαταρία | 330 mAh |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 10 ημέρες |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Αδιάβροχο | 5 ATM |
| Αντοχή | MIL-STD-810 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: