Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου rack-mountable / εξωτερική προσφέρει αξιόπιστη προστασία και τροφοδοσία ρεύματος με τεχνολογία On-line. Είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε 19 ιντσών ράφι με ύψος 2U, παρέχοντας ισχύ 3000 Watt / 3000 VA και σταθερή έξοδο AC 208/220/230/240 V ± 1% στα 50/60 Hz. Διαθέτει πολλαπλές θύρες εξόδου και προστασία από υπερτάσεις, ενώ υποστηρίζει απομακρυσμένη διαχείριση μέσω RS-232 και USB. Η συσκευή είναι εξοπλισμένη με έξι μπαταρίες 12 V και 9 Ah, προσφέροντας χρόνο λειτουργίας έως 22 λεπτά σε χαμηλό φορτίο και γρήγορη επαναφόρτιση 4 ωρών.
| Τύπος Συσκευής | UPS - rack-mountable / external |
| Ύψος (Rack Units) | 2U |
| Μέγεθος Rack | 19" |
| Τεχνολογία UPS | On-line |
| Ισχύς | 3000 Watt / 3000 VA |
| Τάση Εξόδου | AC 208/220/230/240 V ± 1% - 50/60 Hz |
| Θύρες Εξόδου | 8 x power IEC 60320 C13, 1 x power IEC 60320 C19 |
| Προστασία Υπερτάσεων | Ναι |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | 6 x 12 V, 9 Ah |
| Χρόνος Λειτουργίας (έως) | 1.5 min πλήρες φορτίο, 3 min 75% φορτίο, 9 min μισό φορτίο, 22 min 25% φορτίο |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 4 ώρες |
| Χρόνος Μεταγωγής | 4 ms |
| Απομακρυσμένη Διαχείριση | RS-232, USB |
| Πρωτόκολλο Διαχείρισης | SNMP |
| Βάρος | 26 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 60 cm x 44 cm x 8.65 cm |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | AC 110 - 290 V |
| Τάση Εισόδου | AC 208/220/230/240 V |
| Συχνότητα Εισόδου | 40 - 70 Hz |
| Συχνότητα Παροχής | 50/60 Hz ± 0.1Hz |
| Φάση Εισόδου | 1-phase |
| Αριθμός Συνδέσεων Εισόδου | 1 |
| Προστασία Γραμμής Δεδομένων | Network - RJ-45 - 1 input line / 1 output line |
| Μορφή Κυματομορφής Εξόδου | Sinewave |
| Απόδοση | 93% AC mode, 87% DC mode |
| Power Factor (PF) | 1.0 |
| Συνολική Αρμονική Παραμόρφωση (THD) | 5 % |
| Διασύνδεση | 1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9), 1 x USB - 4 pin USB Type B, EPO (emergency power off) |
| Θέσεις Επέκτασης | 1 (total) / 1 (free) x Expansion Slot |
| Σετ Τοποθέτησης Rack | Included |
| Χαρακτηριστικά | LCD display, generator compatible, overload protection, short-circuit protection, overheat protection, low battery alarm, audible alarm, internal bypass, cooling fan |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | EN 60950-1, EN 62040-1, EN 62040-2, IEC 60950-1, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 62040-1, IEC 62040-2 |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 90% (non-condensing) |
| Εκπομπή Θορύβου | 55 dBA |
| Βάρος Αποστολής | 30.2 kg |
| Διαστάσεις Αποστολής (ΠxΒxΥ) | 55.5 cm x 73.2 cm x 20.2 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: