Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο συγκεκριμένος φορητός προβολέας διαθέτει τεχνολογία DLP και πηγή φωτός τύπου Laser, προσφέροντας υψηλή φωτεινότητα 4000 ANSI lumens και ανάλυση Full HD 1920x1080. Η διάρκεια ζωής της πηγής φωτός φτάνει τις 30000 ώρες, ενώ υποστηρίζει υψηλή αναλογία αντίθεσης 300000:1 (τυπική) και δυναμική αντίθεση 2000000:1. Διαθέτει δυνατότητα προβολής εικόνων με αναλογία 16:9 και υποστηρίζει πολλαπλές αναλογίες όπως 4:3 και 16:10. Η εστίαση και το ζουμ γίνονται χειροκίνητα, με throw ratio από 1.48:1 έως 1.62:1 και offset 116%. Ο προβολέας είναι εξοπλισμένος με ενσωματωμένο ηχείο 15 W και διαθέτει θύρες HDMI 2.0, έξοδο ακουστικών και σειριακή θύρα RS-232. Το επίπεδο θορύβου λειτουργίας είναι 27 dB, ενώ το βάρος του είναι 3 κιλά και το χρώμα του λευκό.
| Τεχνολογία προβολής | DLP |
| Πηγή φωτός | Laser |
| Φωτεινότητα προβολέα | 4000 ANSI lumens |
| Φυσική ανάλυση | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Αναλογία αντίθεσης (τυπική) | 300000:1 |
| Αναλογία αντίθεσης (δυναμική) | 2000000:1 |
| Αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Υποστηριζόμενες αναλογίες | 4:3, 16:10, 16:9 |
| Μέγεθος οθόνης συμβατότητας | 508 - 7620 mm |
| Απόσταση προβολής | 1 - 10 m |
| Εστίαση | Χειροκίνητη (Manual) |
| Throw ratio | 1.48:1 ~ 1.62:1 |
| Offset | 116 % |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Βάρος | 3 kg |
| Ενσωματωμένο ηχείο | Ναι, 15 W |
| Θύρες HDMI | 2 (έκδοση 2.0) |
| Έξοδος ακουστικών | 1 |
| Σειριακή θύρα | RS-232 |
| Επίπεδο θορύβου | 27 dB |
| Διάρκεια ζωής πηγής φωτός | 30000 h |
| Zoom ratio | 1.1:1 |
| Οριζόντια διόρθωση Keystone | -30° έως 30° |
| Κάθετη διόρθωση Keystone | -30° έως 30° |
| Οριζόντια σάρωση | 15 - 140 kHz |
| Κάθετη σάρωση | 24 - 120 Hz |
| Κατανάλωση ισχύος (τυπική) | 88 W |
| Κατανάλωση ισχύος (μέγιστη) | 139 W |
| Κατανάλωση ισχύος (αναμονή) | 0.5 W |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 80 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 2500 m |
| Μήκος εστιακού φακού | 12.81 - 16.74 mm |
| Υποστηριζόμενες αναλύσεις γραφικών | 640x480 (VGA), 800x600 (SVGA), 1024x768 (XGA), 1280x1024 (SXGA), 1280x720 (HD 720), 1280x768 (WXGA), 1280x800 (WXGA), 1600x1200 (UXGA), 1920x1080 (HD 1080) |
| Υποστηριζόμενες λειτουργίες βίντεο | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Υποστήριξη HDR | Ναι |
| Αριθμός χρωμάτων | 1.073 δισεκατομμύρια |
| Ομοιομορφία εικόνας | 75 % |
| Αριθμός ενσωματωμένων ηχείων | 1 |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Ναι |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| OSD (On Screen Display) | Ναι, 25 γλώσσες |
| Θέση κλειδώματος καλωδίου | Ναι, τύπος Kensington |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | Τηλεχειριστήριο, μπαταρίες, καλώδιο AC, εγχειρίδιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: