Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα γραφικών GeForce RTX 5060 Ti της Nvidia προσφέρει υψηλές επιδόσεις για gaming και επαγγελματική χρήση, υποστηρίζοντας ανάλυση έως 7680 x 4320 pixels. Διαθέτει 16 GB μνήμης τύπου GDDR7 με εύρος διαύλου 128 bit και 4608 CUDA cores, εξασφαλίζοντας ομαλή απόδοση και υποστήριξη για τεχνολογίες όπως NVIDIA G-SYNC και VR. Η κάρτα είναι εξοπλισμένη με ενεργή ψύξη τριών ανεμιστήρων, έχει διαστάσεις 291,9 x 116,6 x 41,3 mm και απαιτεί τροφοδοσία 600 W με έναν 8-pin σύνδεσμο. Υποστηρίζει HDMI 2.1b και DisplayPort 2.1b, ενώ είναι έτοιμη για χρήση σε μικρού μεγέθους συστήματα (SFF ready).
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | NVIDIA |
| Μοντέλο chipset | GeForce RTX 5060 Ti |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 16 GB |
| Τύπος μνήμης | GDDR7 |
| Εύρος διαύλου μνήμης | 128 bit |
| CUDA cores | 4608 |
| Βασική συχνότητα επεξεργαστή | 2407 MHz |
| Μέγιστη ανάλυση | 7680 x 4320 pixels |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 3 fan(s) |
| Αριθμός θυρών HDMI | 1 |
| Αριθμός θυρών DisplayPort | 3 |
| Έκδοση HDMI | 2.1b |
| Έκδοση DisplayPort | 2.1b |
| Αριθμός θέσεων κάρτας | 2 |
| Υποστήριξη SFF | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ελάχιστη ισχύς τροφοδοτικού | 600 W |
| Συνδετήρες τροφοδοσίας | 1x 8-pin |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 180 W |
| Μήκος | 291.9 mm |
| Ύψος | 116.6 mm |
| Βάθος | 41.3 mm |
| Υποστήριξη CUDA | Ναι |
| Υποστήριξη DirectX | 12 Ultimate |
| Υποστήριξη OpenGL | 4.6 |
| VR έτοιμη | Ναι |
| Υποστήριξη NVIDIA G-SYNC | Ναι |
| Υποστήριξη NVIDIA Ansel | Ναι |
| Έκδοση Overclocked (OC) | Ναι |
| Υποστήριξη HDCP | Ναι |
| Dual Link DVI | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: