Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο DECT διαθέτει ενσωματωμένο τηλεφωνητή με χρόνο εγγραφής 18 λεπτών, προσφέροντας πρακτικότητα στην καθημερινή χρήση. Διαθέτει μονοφωνικό ήχο κλήσης με 32 διαφορετικές μελωδίες και λειτουργία ECO για εξοικονόμηση ενέργειας και μείωση ακτινοβολίας. Η συσκευή υποστηρίζει ηχείο, μείωση θορύβου και έχει χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου 50 επαφών. Επιπλέον, προσφέρει λειτουργίες διαχείρισης κλήσεων όπως αναγνώριση κλήσης, λίστα επανάκλησης 10 αριθμών, κλήση σε διάσκεψη, κράτημα κλήσης, μπλοκάρισμα κλήσεων και χρονομέτρηση κλήσης. Ο σχεδιασμός του είναι για τοποθέτηση σε γραφείο, με μαύρο χρώμα και κλείδωμα πληκτρολογίου. Η οθόνη είναι ενσωματωμένη, με διαγώνιο 4,06 cm, λευκό φωτισμό και πλήκτρο πλοήγησης. Η τροφοδοσία γίνεται με 2 μπαταρίες τύπου AAA τεχνολογίας Nickel-Metal Hydride (NiMH), με χρόνο φόρτισης 7 ώρες και χρόνο ομιλίας 18 ώρες. Διαθέτει επίσης ξυπνητήρι, ρολόι με ημερολόγιο και ημερολόγιο.
| Τύπος | DECT telephone |
| Τηλεφωνητής | Ναι |
| Τύπος ακουστικού | Wireless handset |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 50 entries |
| Αναγνώριση κλήσης | Ναι |
| Λίστα επανάκλησης | 10 |
| Κλήση σε διάσκεψη | Ναι |
| Κράτημα κλήσης | Ναι |
| Μπλοκάρισμα κλήσεων | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Μείωση θορύβου | Ναι |
| Κλείδωμα πληκτρολογίου | Ναι |
| Ξυπνητήρι | Ναι |
| Ρολόι με ημερολόγιο | Ναι |
| Ημερολόγιο | Ναι |
| Χρόνος εγγραφής τηλεφωνητή | 18 min |
| Τύπος ήχου κλήσης | Monophonic |
| Αριθμός μελωδιών | 32 |
| Λειτουργία ECO | Ναι |
| Διαγώνιος οθόνης | 4.06 cm |
| Χρώμα φωτισμού οθόνης | White |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Χρόνος φόρτισης μπαταρίας | 7 h |
| Χρόνος ομιλίας | 18 h |
| Διαστάσεις βάσης | 106 x 87 x 63 mm |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 48 x 32 x 165 mm |
| Βάρος ακουστικού | 130 g |
| Βάρος βάσης | 90 g |
| Τύπος τοποθέτησης | Desk |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: