Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο τύπου DECT προσφέρει πολυφωνικούς ήχους κλήσης με 30 διαθέσιμες μελωδίες, ενώ υποστηρίζει λειτουργίες όπως αναγνώριση κλήσης, επανάκληση με χωρητικότητα λίστας 10 αριθμών και τηλεφωνικό κατάλογο με 120 καταχωρήσεις. Μπορεί να συνδεθεί έως και με 6 ακουστικά, διαθέτει λειτουργία νυχτερινής λειτουργίας, paging και μείωση θορύβου. Η οθόνη του είναι ενσωματωμένη με διαγώνιο 4.57 cm και λευκό φωτισμό. Λειτουργεί με 2 μπαταρίες τύπου AAA τεχνολογίας Nickel-Metal Hydride (NiMH), με χρόνο ομιλίας έως 15 ώρες και χρόνο αναμονής έως 170 ώρες. Το προϊόν έχει ασημί χρώμα και σχεδιασμό για τοποθέτηση σε γραφείο.
| Τύπος | DECT telephone |
| Αριθμός μελωδιών | 30 |
| Caller ID | Ναι |
| Επανάκληση | Ναι |
| Χωρητικότητα λίστας επανάκλησης | 10 |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 120 entries |
| Δυνατότητα σύνδεσης πολλών ακουστικών | 6 |
| Λειτουργία νύχτας | Ναι |
| Paging function | Ναι |
| Μείωση θορύβου | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Silver |
| Τύπος κουδουνιού | Polyphonic |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι |
| Διαγώνιος οθόνης | 4.57 cm |
| Χρώμα φωτισμού οθόνης | White |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Χρόνος φόρτισης μπαταρίας | 7 h |
| Χρόνος ομιλίας | 15 h |
| Χρόνος αναμονής | 170 h |
| Διαστάσεις βάσης (ΠxΒxΥ) | 107 x 77 x 86 mm |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 46 x 160 x 30 mm |
| Βάρος ακουστικού | 129 g |
| Ασύρματη σύνδεση | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: