Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο σε mocha καφέ χρώμα προσφέρει λειτουργίες που καλύπτουν τις ανάγκες της σύγχρονης επικοινωνίας. Υποστηρίζει έως 6 ακουστικά με δυνατότητα μεταφοράς τηλεφωνικού καταλόγου, ενώ διαθέτει οθόνη LCD 1.8 ιντσών με φωτισμό. Διαθέτει 40 πολυφωνικούς ήχους κλήσης, ηχείο, ενσωματωμένο ξυπνητήρι και λειτουργίες όπως μείωση θορύβου, κλείδωμα πλήκτρων, eco mode και night mode. Η μπαταρία τύπου AAA προσφέρει έως 900 λεπτά ομιλίας και 170 ώρες αναμονής.
| Τύπος προϊόντος | Ασύρματο τηλέφωνο |
| Αριθμός ασύρματων ακουστικών | 1 |
| Χρώμα σώματος | Mocha καφέ |
| Υποστηριζόμενα ακουστικά | 6 |
| Τηλεφωνικός κατάλογος | 120 ονόματα & αριθμοί |
| Τύπος κλήσης | Caller ID |
| Τύπος πληκτρολογίου | Πληκτρολόγιο |
| Τοποθεσία πληκτρολογίου | Ακουστικό |
| Ηχείο | Ναι |
| Λειτουργία μενού | Ναι |
| Ήχοι κλήσης | 40 |
| Πολυφωνικός ήχος κλήσης | Ναι |
| Εντοπιστής ακουστικού | Ναι |
| Φωτιζόμενο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πρότυπο ασύρματου τηλεφώνου | DECT |
| Οθόνη | LCD μονόχρωμη 1.8" |
| Φωτισμός οθόνης | Ναι |
| Μνήμη κλήσεων | 10 |
| Μνήμη Caller ID | 50 ονόματα & αριθμοί |
| Πρόσθετες λειτουργίες | Ξυπνητήρι, απαγόρευση κλήσεων, ενσωματωμένο ρολόι με λειτουργία αναβολής, μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά | Μείωση θορύβου, κλείδωμα πλήκτρων, eco mode, night mode |
| Μπαταρία | 2 x AAA επαναφορτιζόμενες NiMH |
| Χρόνος ομιλίας | Έως 900 λεπτά |
| Χρόνος αναμονής | Έως 170 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης | 7 ώρες |
| Διαστάσεις βάση (ΠxΒxΥ) | 10.7 x 8.6 x 7.7 cm |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 4.6 x 3 x 16 cm |
| Βάρος ακουστικού | 129 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: