Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο με σύστημα απάντησης προσφέρει αξιόπιστη και πρακτική λύση για την επικοινωνία στο σπίτι ή το γραφείο. Διαθέτει μία ασύρματη συσκευή χειρός σε μαύρο χρώμα, με τεχνολογία DECT που εξασφαλίζει καθαρότητα στη φωνή και εμβέλεια. Το σύστημα υποστηρίζει έως 6 ασύρματα ακουστικά και διαθέτει λειτουργίες όπως αναγνώριση κλήσης, ηχούς με 40 διαφορετικούς ήχους, ηχείο, φωτιζόμενο πληκτρολόγιο και οπτικό δείκτη κλήσης. Επιπλέον, περιλαμβάνει ψηφιακό σύστημα απάντησης με χωρητικότητα εγγραφής 30 λεπτών και οθόνη LCD 1.8 ιντσών με φωτισμό για εύκολη χρήση σε σκοτεινούς χώρους. Η μπαταρία είναι επαναφορτιζόμενη τύπου AAA με χρόνο ομιλίας έως 900 λεπτά και χρόνο αναμονής έως 170 ώρες.
| Τύπος προϊόντος | Ασύρματο τηλέφωνο με σύστημα απάντησης |
| Αριθμός ασύρματων ακουστικών | 1 |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Τεχνολογία τηλεφώνου | DECT |
| Υποστηριζόμενα ακουστικά | 6 |
| Αναγνώριση κλήσης | Ναι |
| Τύπος αναγνώρισης κλήσης | Caller ID |
| Πληκτρολόγιο κλήσης | Πληκτρολόγιο |
| Τοποθεσία πληκτρολογίου | Ακουστικό |
| Ηχείο | Ναι |
| Λειτουργία μενού | Ναι |
| Ήχοι κλήσης | 40 |
| Πολυφωνικός ήχος κλήσης | Ναι |
| Εντοπιστής ακουστικού | Ναι |
| Οπτικός δείκτης κλήσης | Φωτεινό φλας |
| Φωτιζόμενο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πρόσθετες λειτουργίες | Ξυπνητήρι, απαγόρευση κλήσεων, ενσωματωμένο ρολόι με λειτουργία αναβολής, μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά | Μείωση θορύβου, κλείδωμα πλήκτρων, eco mode, night mode |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 120 ονόματα και αριθμοί |
| Μνήμη κλήσεων | 10 |
| Μνήμη αναγνώρισης κλήσης | 50 ονόματα και αριθμοί |
| Τύπος συστήματος απάντησης | Ψηφιακό |
| Χωρητικότητα εγγραφής | 30 λεπτά |
| Εμφάνιση μετρητή μηνυμάτων | Ναι |
| Περιλαμβανόμενα αξεσουάρ | Τροφοδοτικό |
| Οθόνη | LCD μονόχρωμη |
| Τοποθεσία οθόνης | Ακουστικό |
| Διαγώνιος οθόνης | 1.8" |
| Φωτισμός οθόνης | Ναι |
| Δεύτερη οθόνη | LED μονόχρωμη στη βάση |
| Μπαταρία | 2 x AAA επαναφορτιζόμενες NiMH |
| Χρόνος ομιλίας | Έως 900 λεπτά |
| Χρόνος αναμονής | Έως 170 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης | 7 ώρες |
| Διαστάσεις βάσης (ΠxΒxΥ) | 10.7 x 8.6 x 7.7 cm |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 4.6 x 3 x 16 cm |
| Βάρος ακουστικού | 129 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: