Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το DECT τηλέφωνο διαθέτει ενσωματωμένο τηλεφωνητή με χρόνο εγγραφής 18 λεπτών, προσφέροντας πρακτική διαχείριση κλήσεων με λειτουργίες όπως αναγνώριση κλήσης, επανάκληση και λίστα επανάκλησης χωρητικότητας 10 αριθμών. Υποστηρίζει έως 6 ακουστικά συνδεδεμένα σε μία βάση, με χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου 120 επαφών και λίστα κλήσεων 50 αριθμών. Διαθέτει πολυφωνικούς ήχους κλήσης με 30 μελωδίες και λειτουργίες όπως μείωση θορύβου, νυχτερινή λειτουργία και δυνατότητα εντοπισμού ακουστικού (paging). Το τηλέφωνο έχει ενσωματωμένη οθόνη με λευκό φωτισμό και τροφοδοτείται από 2 μπαταρίες τύπου AAA τεχνολογίας Nickel-Metal Hydride (NiMH), με χρόνο ομιλίας 15 ώρες και χρόνο αναμονής 170 ώρες. Το καφέ χρώμα και η επιτραπέζια τοποθέτηση ολοκληρώνουν το σχεδιασμό του.
| Τύπος | DECT telephone |
| Τηλεφωνητής | Ναι |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 120 entries |
| Αριθμός ακουστικών που υποστηρίζονται | 6 |
| Χρώμα προϊόντος | Brown |
| Τύπος τοποθέτησης | Desk |
| Αριθμός προϊόντων στη συσκευασία | 1 pc(s) |
| Χρόνος εγγραφής τηλεφωνητή | 18 min |
| Τύπος ήχου κλήσης | Polyphonic |
| Αριθμός μελωδιών | 30 |
| Αναγνώριση κλήσης | Ναι |
| Επανάκληση | Ναι |
| Χωρητικότητα λίστας επανάκλησης | 10 |
| Χωρητικότητα λίστας κλήσεων | 50 |
| Αποκλεισμός κλήσεων | Ναι |
| Πολυφωνικός ήχος κλήσης | Ναι |
| Νυχτερινή λειτουργία | Ναι |
| Λειτουργία εντοπισμού ακουστικού (paging) | Ναι |
| Μείωση θορύβου | Ναι |
| Μετρητής μηνυμάτων στη βάση | Ναι |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού οθόνης | White |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Χρόνος φόρτισης μπαταρίας | 7 h |
| Χρόνος ομιλίας | 15 h |
| Χρόνος αναμονής | 170 h |
| Διαστάσεις βάσης (ΠxΒxΥ) | 107 x 77 x 86 mm |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 46 x 160 x 30 mm |
| Βάρος ακουστικού | 129 g |
| Ασύρματη σύνδεση | Ναι |
| Πλήκτρο πλοήγησης | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: